PRODÜKSİYON HİZMETLERİ


DESO Bilişim & Ajans olarak güncel teknoloji ekipmanlarla, özgün kurgu ve montaj tecrübesiyle profesyonel prodüksiyon hizmeti her zaman yanınızda.

 

DRONE İLE HAVADAN ÇEKİM

Günümüz teknolojisinin vazgeçilmezi olan Drone'lar işletmeniz için muhteşem detaylar yakalıyor olmakla birlikte pratiklik ve maliyet yönünden sizi yormayacak, aynı zamanda yüksek görüntü kalitesiyle firmanızı bir adım öne taşıyacak.

TANITIM FİLMİ ÇEKİMİ

İşletmenin sektör gözetmeksizin dijital platformlarda izleyiciye ihtiyacı hissettirmek ve işletmenin yeteneklerini izleyiciyi yormadan algısını dağıtmadan çekilen kısa filmdir.

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Profesyonel fotoğraf çekimi hizmetimiz ile ürün/mekan fotoğrafları çekilir ve isteğe göre menü/katalog haline getirilir.

GREEN BOX STÜDYO HİZMETİ

Size sunduğu sınırsız sanal tasarım sayesinde projelerinizi ciddi maliyetlerden kurtaran günümüz teknolojisidir.Kamu spotu, reklam filmi, belgesel çekimi vb. gibi projeleriniz için Green Box stüdyomuz sizleri bekliyor.

VİDEO ÇEKİMİ

4K profesyonel video çekimi ile firmanızı hedefe götürmek sizce de çok yaratıcı bir fikir değil mi? özgün kurgu ve montaj ile ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

ANİMASYON VE SESLENDİRME

Kelime anlamı canlandırma olarak tabir edilen animasyon, tamda anlamı gibi hayallerinizi canlandıracak firmanızı renkli ve eğlenceli bir boyuta taşıyacak. Yapılan profesyonel ve uygun seslendirme ile projeniz nokta atışı işlere imza atacak.